ACİL YARDIM > Konteyner Yaşam Alanları Kampanyası

Konteyner Yaşam Alanları Kampanyası

Ülkemizde on ilin etkili olduğu deprem felaketi sonucu birçok vatandaşımızın evi kullanılamaz hale geldi.

Yuvalarını terk etmek zorunda kalan depremzede kardeşlerimizin barınma ihtiyacını karşılamak ve bu soğuk günlerde sıcak bir ortamda yaşayabilmeleri için bölgedeki depremzede kardeşlerimize yaşam alanı kuruyoruz.

Siz de bütçenize uygun miktarı belirleyerek depremzede kardeşlerimize destek verebilirsiniz.

...

Derneğimiz,insanların en çok yardıma ihtiyacı olan olağanüstü zamanlarda başta acil gıda yardımı, giyecek, temiz içme suyu, kadın ve çocuklar için hijyen paketleri, yatak ve battaniye temin etmeyi, güvenli bölgeler için çadır, prefabrik barınak ve kamplar kurmayı, mazlum ve mağdurların en zor ve en yardıma ihtiyaçları olan zamanlarda onlara destek olmayı vazife edinerek çalışıyoruz.

<p>Yardım Kuruluşu<b> Yedi Başak İnsani Yardım Derneği </b>2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.</p><p>5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.</p><div><br></div>