اسعافات اولية

Gazze'ye Acil Yardım Çadır Bağışı

Gazze, zorlu yaşam şartlarıyla mücadele eden binlerce ailenin evsiz olduğu bir bölge olarak gün geçtikçe daha da zor bir hale gelmektedir. Savaşın getirdiği kaos, açlık ve yetersizliklerle birleşen, çadırları yakılmaya yönelik ve bombalaması zorlayıcı etkisi, Gazze'de yaşayan insanları zor durumda bırakmaktadır. Çadırların ailelerin temel ihtiyaç haline gelmesi başta yerlerinden edilen kardeşlerimiz olmak üzere birçok aileyi açıkta bırakmış durumda. Şu anda binlerce aile, barınma problemi yaşamakta ve korunmaya çalışarak, başlarını sokacak bir yer aramaktadır.

Siz de Bu Zor Günlerde Yardım Eli Uzatın!

Gazze'deki acil durumu hafifletmek ve bu ailelere destek olmak için sizin de bir yardım elinize ihtiyaç var. Yedi Başak İnsani Yardım Derneği olarak başlattığımız "Gazze'ye Acil Yardım Çadır Bağışı" kampanyası ile bu ailelere umut olabilirsiniz. Her bağış, bu sıcak günlerde korunmasız kalmış ailelere bir çatı sağlamak için adım atılmasına yardımcı olacaktır.

Gazze Çadır Bağışı Nasıl Yapılır?

Gazze'ye Acil Çadır Desteği 

Gazze'deki yerlerinden edilen kardeşlerimiz yaz sıcaklarının altında başlarını sokacak bir yer arıyor. Yaz mevsiminin zorlu şartlarında korunmaya çalışan binlerce aile var. Desteklerinizle Gazze'ye çadır ulaştırıyoruz.

1 Çadır Bağışı: 6.000 TL

Nasıl Bağış Yapabilirsiniz?

·      ACİL yaz 3157'ye gönderin veya aşağıdaki hesap bilgilerini kullanarak bağış yapın:

·      Ziraat Katılım: TR14 0020 9000 0015 9591 0000 01

·      yedibasak.org.tr

·      Telefon: (+90) 553 886 7777