...
01.03.2021 News From Us
Kış Yardımları

Kış Gelmeden, Sen Gel sloganı ile kış yardımlarını sürdüren Yedi Başak İnsani Yardım Derneği çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda yardımseverlerin destekleriyle temin edilen kömürü, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz.

...
05.06.2020 News From Us
Yedi Başak'tan İdlib'deki Mağdur Siviller İçin Briket Ev Projesi

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği, Suriye'de insanlık krizinin yaşandığı ve özellikle sivil insanların mağdur olduğu İdlib'de başlattığı ‘Briket Ev' projesini sürdürüyor.

...
23.05.2020 News From Us
Yedi Başak'tan Yardımseverlere Teşekkür

Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde insani yardım çalışmaları yürüten Yedi Başak İnsani Yardım Derneği 2020 Ramazan ayı çalışmalarını tamamladı ve yardımseverlere teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

...
06.04.2020 News From Us
Yedi Başak Ramazan Çalışmalarını Erkene Aldı

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği, 2020 Ramazan Ayında ülkenin birçok bölgesinden hayırseverlerin bağışladığı gıda, hijyen, zekât, fitre ve diğer bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

...
17.01.2020 News From Us
Yedi Başak'tan İdlib'e Yardım

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Suriye'nin İdlib kentinde Esed rejimi ve Rusya'nın bombalarından kaçarak güvenli bölgelere sığınan mültecilere yardım eli uzattı.

...
25.12.2019 News From Us
Yedi Başak Derneği Üşüyen Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği ‘Kış Üşütür, Kardeşlik Isıtır’ projesi kapsamında Gaziantep’te ihtiyaç sahibi ailelere kışlık kömür, bot ve mont yardımı ulaştırarak üşüyen yürekleri ısıttı.

...
23.12.2019 News From Us
Yedi Başak'tan Sınırları Aşan İyilik Projesi

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği, Barış Pınarı Harekatı ile terörist unsurlardan temizlenen Suriye'nin Tel Abyad bölgesinde Gelecek İyilikle Gelecek projesi kapsamında mazlum insanlara kışlık yardımlar ulaştırarak iyilik köprüsü kurdu.

...
10.12.2019 News From Us
Yedi Başak Derneği Üşüyen Yürekleri Isıtıyor

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği ihtiyaç sahibi ailelere soğuk kış günlerinde de elini uzatmaya devam ediyor. Yedi Başak, ihtiyaç sahiplerine kışın ihtiyaç duydukları yakacak odun ve kömürün yanı sıra battaniye, mont, bere ve eldiven gibi kışlık giyim eşyası yardımında da bulunuyor.

...
22.05.2019 News From Us
Yedi Başak Derneği İhtiyaç Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor

Yedi Başak İnsanı Yardım Derneği, hayırsever insanlarla mazlumlar arasında iyilik köprüsü olmaya devam ediyor. 3 Kıta’da 15 ülkede insani yardım çalışmaları yürüten dernek, Doğu ve Güneydoğu illerinde de ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor.

...
05.05.2019 News From Us
Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Yardım Toplama İzni Aldı

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği’nin, mazlum Yemen halkı yararına yardım toplamak için yaptığı başvuru Gaziantep Valiliği’nce kabul edildi.

<p>Yardım Kuruluşu<b> Yedi Başak İnsani Yardım Derneği </b>2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.</p><p>5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.</p><div><br></div>