İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları yönetimi, yönetimin en önemli fonksiyonlarından biridir. Çünkü kurumdaki kaynaklardan en değerli, en pahalı ve en etkili verimlilik unsuru olan kaynaklardan biri olan insan unsuruna odaklanır.

İnsan kaynaklarının yönetimi ve gelişimi, kurum-kuruluşların çoğunluğunun temel taşıdır. Kurumun kapasitesinin güçlendirmeyi, mevcut ve gelecekteki zorluklarla başa çıkabilmesini sağlamak için kuruluşun gerekli ve nitelikli personel gücü elde etmeyi amaçlar.

İnsan kaynakları yönetimi, kurumda insan unsurunun en uygun şekilde kullanılması anlamına gelir. Kurumun etkinliği ve hedeflerine ulaşmadaki başarısı, bu insan unsurunun yetenekleri ve deneyimleri ile çalışma konusundaki coşkusuna bağlıdır.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Ekibimize katılmak için [email protected] adresine öz geçmişinizi mail atabilirsiniz.

<p>Yardım Kuruluşu<b> Yedi Başak İnsani Yardım Derneği </b>2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.</p><p>5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.</p><div><br></div>